Hakkımızda

İCS Beauty Med Aesthetic & Care, sağlık sektöründe Türkiye ve Yurtdışı pazarlardan edinilen 35 yılı aşan bilgi birikimine sahip yönetim  tarafından 2023 yılında kurulmuştur. 

Tecrübemiz ışığında, innovatif ve katma değer yaratan, Güzellik  ve Medikal Estetik Cihazları, kişisel bakım  ürünleri ile farklı uygulamaları amaçlayan Ozon Terapi Cihazları ve malzemelerin satış ve pazarlaması için yurtiçi ve yurtdışında çalışmaktayız.

İCS Beauty Med Aesthetic & Care bünyesinde çıktığımız yeni yolculuğumuzda; geleneksel değerlerimizi ve iş ahlakımızı ulusal ve uluslararası yeni pazar trendlerine adapte ederek geniş kapsamlı çözümlerimiz ile sizlere sunuyoruz. 

ozon ürünleri

Sadece Kendimizle Yarışıyoruz

İşe bakışımızın  ‘’ Sadece  kendimizle yarışmak ’’ ve  bu  yarışta  % 100   son  kullanıcı  memnuniyetini   sağlamak  olan   noktada,  geçen uzun  yıllar sonunda farklı iş  segmentlerin de, yönetim   liderliğinde   sadece   ülkemizde 3.500 +  proje  başarıyla sonuçlanmıştır.

Teknolojik  altyapımız , yüksek  mobilite    olanaklarımız  , güçlü  sermaye  ve kredimizle  kendimizle  olan yarışımızda sizlere her zaman yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Arşivler

Kategoriler

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.